1 WRZESIEŃ

dodano 26 sierpnia 2020

Drodzy Rodzice !!

Od 1 września ( wtorek) Nasza Placówka jest otwarta dla wszystkich Naszych Przedszkolaków.

Prosimy Rodziców o zapoznanie się procedurami :

1.Przed przyprowadzeniem dziecka do przedszkola rodzice/ opiekunowie składają stosowne oświadczenie – można pobrać na stronie WWW placówki bądź pobrać w przedszkolu.

2.Przyprowadzając dziecko do przedszkola rodzice/opiekunowie wchodzą i wychodzą tylnym wejściem- OD STRONY SZATNI.

Przed wejściem do budynku przedszkolnego rodzice/opiekunowie zobowiązani są do założenia maseczki i dezynfekcji rąk ( dozownik znajduje się przy wejściu do szatni, przy wejściu do przedszkola oraz na korytarzu) . Dziecko nie musi mieć założonej maseczki, zaleca się dezynfekcję rąk.

3.Prosimy o przyprowadzanie dziecka przez jednego rodzica. Należy zachowywać dystans społeczny w odniesieniu do pracowników przedszkola jak i innych dzieci i ich rodziców wynoszący min. 1,5 m.

Dzieci z gr. I i gr. II (2,5-3 latki)-  Rodzice odprowadzają do sali przedszkolnej.

Dzieci z grup starszych tj. gr. III, gr. IV oraz gr. V (4-6latki) idą z szatni do sali same.

Przez pierwszy tydzień 4-latki (gr. V) mogą być odprowadzone do sali przez Rodzica.

5. Po odbiór dzieci Rodzice wchodzą głównym wejściem i korzystają z wideodomofonu.

Zaleca się, aby Rodzice starszych dzieci nie wchodzili do szatni.

4.Dzieci nie mogą przynosić do przedszkola żadnych zabawek ani innych niepotrzebnych przedmiotów.

UWAGA!

Najwięcej dzieci jest przyprowadzanych między godziną 7.30 - 8.00 więc prosimy Państwa o wyrozumiałaś i cierpliwość w celu przestrzegania procedur reżimu sanitarnego, który obowiązuje na terenie Placówki.

W załączniku znajdują się : Procedury bezpieczeństwa w Niepublicznym Przedszkolu Bratek oraz Oświadczenie/ zgoda Rodziców.

Proszę o zapoznanie się z dokumentami.