Kadra

Jesteśmy grupą wykwalifikowanych i kreatywnych nauczycieli, którzy dbają nie tylko o bezpieczeństwo dzieci, ale także o ciepłą i przyjazną atmosferę. Nasz zespół składa się z życzliwych i cierpliwych nauczycieli, którzy motywują swoich wychowanków do poznawania świata oraz tworzą im warunki do rozwoju intelektualnego, społecznego i fizycznego. Zadania, które stawiamy naszym dzieciom dostosowane są do ich wieku, indywidualnych potrzeb i zainteresowań.

Nasz kadra składa się z nauczycieli, którzy posiadają dyplomy wyższych uczelni i posiadają kwalifikacje zgodne z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej, a przede wszystkim pasję i serdeczny stosunek do dzieci.

Dyrektor: mgr Agnieszka Wąs

Wicedyrektor: mgr Ewa Grajewska

• gr. I (2,5-3 latki) mgr Paulina Oziewicz       pomoc: p. Kasia M., p. Gosia K.
  • gr. II (3-latki) mgr Magdalena Korzeniewska    pomoc: p. Beata W., p. Beata B.
  • gr. III (5-latki) mgr Agata Chrzanowska        pomoc: p. Justyna G.
  • gr. IV (6-latki) mgr Agnieszka Krużyńska       pomoc: p. Ania. Sz.
  • gr. V (4-latki) mgr Aleksandra Niemiec    pomoc: p. Gosia J.

Nauczyciel uzupełniający lic. Aleksandra Kuczyńska