Kadra

Jesteśmy grupą wykwalifikowanych i kreatywnych nauczycieli, którzy dbają nie tylko o bezpieczeństwo dzieci, ale także o ciepłą i przyjazną atmosferę. Nasz zespół składa się z życzliwych i cierpliwych nauczycieli, którzy motywują swoich wychowanków do poznawania świata oraz tworzą im warunki do rozwoju intelektualnego, społecznego i fizycznego. Zadania, które stawiamy naszym dzieciom dostosowane są do ich wieku, indywidualnych potrzeb i zainteresowań.

Nasz kadra składa się z nauczycieli, którzy posiadają dyplomy wyższych uczelni i posiadają kwalifikacje zgodne z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej, a przede wszystkim pasję i serdeczny stosunek do dzieci.

Dyrektor: mgr Agnieszka Wąs

Wicedyrektor: mgr Ewa Baranowska

• gr. I (2,5-3 latki) mgr Dorota Kriger                   pomoc: p. Krysia, p. Gosia
  • gr. II (4-latki) mgr Justyna Jezierska                 pomoc: p. Beata